Name:Zbieraj $$$
Version: 1.0.1.6
Publisher: Alex4You (C) 2012
 
Program wymaga następujących składników:
 
  • Windows Installer 3.1
  • .NET Framework 3.5 SP1
Jeśli posiadasz zainstalowane, instalator pominie ich instalowanie. Wciśnij poniżej klawisz 'Install' aby zainstalować programik. Pamiętaj aby podczas automatycznego zbierania nie były włączone żadne okienka w grze lub inne programy przysłaniające grę (w momencie jak zbliża się czas zbierania podatków). Jeśli już tak się stanie że było coś otwarte i program nie zebrał podatków to kliknij 'Stop', następnie ręcznie zbierz podatki, pozamykaj okienka i kliknij 'Start'.
Powodzenia i Przyjemności
Jeżeli zamiast instalacji wyskakuje okno z jakimiś tekstami - spróbuj z innej przeglądarki www


Program w żaden sposób nie wnika w kod gry, nie ingeruje w przesyłane przez grę dane, ani sam nie wysyła żadnych informacji na serwery gry. Program nie łamie regulaminu gry (to tak jakby zabroniono używania kalkulatora do wyliczenia godziny wysłania ataku). Używasz programu na własną odpowiedzialność. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ew. szkody powstałe przez program. Instalując program zgadzasz się z powyższymi zasadami (informacjami).

Install

Instruktaż VIDEO - KLIKNIJ
Instruktaż VIDEO szkolenia - KLIKNIJ

Straciłeś zdjęcia z karty, a może komputer działa wolno jak walec? Dzwoń... pogotowie komputerowe 501439772 (gdy ważne 24h)